Prvních 500 objednávek s dopravou zdarma!

Jak to všechno začalo?

Příběh NarKos Wallets.

Nápad na e-shop s peněženkami se rodil asi jako dobré víno. Velmi pomalu zrál do dne, kdy jsme všechno spustili.

Kdo teda jsme?

Jsme kamarádi už od základní školy. Tato definice přátelství zahrnuje neskutečné množství zážitků, průserů a dalších vylomenin. Nicméně někde mezi těmi všemi zážitky a průsery vznikl nápad na založení podnikání. Jak to tak někdy bývá tento nápad jsme po pár diskuzích uložily do šuplíku a nechali ho tam zrát s tím, že se třeba někdy k němu vrátíme. 

A vrátili. 

Píšou se Léta Páně 2020. Právě skončil první lockdown, nicméně ubíjející nuda nás dohnala k nostalgickým vzpomínkám jaké to bylo minulé léto super, když jsme mohli cestovat a užívat si bez omezení. Při takovém výletě do minulosti si často vzpomenete na věci, které normálně jsou uložené hodně hluboko ve vaší paměti - to byl ten moment kdy ožila naše představa podnikání. 

Od planých řečí k vytvoření e-shopu.

Jak jsme zmínili výše, nápad se začal realizovat v létě 2020 ale i tak nám trvalo téměř půl roku spustit e-shopu. Je třeba asi zmínit, že ačkoliv oba patříme ke generaci Y a počítače a technologie je něco s čím jsme vyrůstali, tak naše znalost tvroby webu nebo pokročilejších funkcí počítače je někde mezi bodem mrazu a absolutní nulou. Měli jsme jen jednu vizi a tou bylo, že naše podnikání si chceme vybudovat úplně sami.

Velmi pozvolna se jeden z nás začal zajímat o tom jak se tvoří webové stránky, e-shopy a podobné věci. Druhý se začal učit pracovat s grafickými programy pro úpravu fotek a dalších věcí potřebných k představení produktů na internetu.

Zhruba po 4 měsících každý z nás našel to co jsme potřebovali a začali tvořit e-shop, který spatřil světlo světa v lednu 2021. Nebudeme si nic nalhávat, oba víme, že by mohl být dokonalejší, ale nás hřeje ten pocit, že jsme opravdu nikoho dalšího k tomuto počinu nepotřebovali.

Proč NarKos Wallets?

Vymýšlení názvu funguje asi jako když si hledáte partnera. Když tlačíte na pilu a snažíte se někoho najít, tak se to nikdy nepovede. Ten okamžik přijde vždy když to nejméně čekáte. Přesně tak to bylo s naším názvem. 

Ne, naše jméno firmy nevzniklo při sledování známého seriálu na Netflixu a ani nevzniklo z toho, že by jeden z nás byl zapáleným dealerem drog. Bylo to daleko jednoduší, ležel totiž celou dobu v našich peněženkách. Vše co jsme potřebovali k vytvoření jména firmy bylo aby jedna naše večerní diskuze zabředla na téma platnosti řidičáků. Tasili jsme teda své peněženky, vytáhli řidičáky na stůl a kontrolovali. V ten moment nás napadlo zkomolit naše příjmení do jednoho slova až vzniklo NarKos a potom už jen dodatek Wallets.

Peněženky jako rodiný poklad.

Pokud jste dočetli až sem, tak se omlouváme, že se naše spisovatelské střevo urvalo ze řetězu a nepředstavili jsme vám to nejdůležitější - naše peněženky. V branži peněženek se rodina jednoho z nás pohybuje již 30 let. Někde se předává know-how z otce na syna, v našem případě to je z dědy na vnuka. Právě 30-ti leté zkušenosti s prodejem peněženek nám zajistily kontakt na dodavatele BD Crown. Dlouholetá spolupráce právě s tímto dodavatelem nám umožňuje nabídnout peněženky z pravé kůže za ceny, které jsou férové pro obě strany.

Chceme totiž více než čtvrtstoletí zkušeností našich předků s koženými peněženkami přivést do světa online. Tak aby každý mohl mít svou peněženku z pravé kůže za co nejdostupnější cenu na trhu.

 

Váš tým NarKos Wallets
 logo FB